Активістка: Сенцова етапували з Челябінська у невідомому напрямку

Понеділок, 7 березня 2016, 21:26

Українського режисера Олега Сенцова, незаконно ув'язненого в Росії, етапували із колонії в Челябінську.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила член громадської спостережної комісії РФ в Челябінській області Тетяна Щур.

"Сьогодні вночі з невідомого номера прийшло SMS-повідомлення: "Олег Сенцов поїхав по етапу". День пішов на з'ясування достовірності цих слів", - написала Щур.

"Було відомо, що це неодмінно станеться. Правда, чекали, що це станеться після свят. Зазвичай у вихідні етапів не буває. Сподівалися ще побачитися... Куди? Чому так терміново? Пов'язано з Савченко? Де він з'явиться знову?" - додала вона.

"Залишилося враження від яскравої, вільної особистості, дуже близької за духом, за способом мислення, за поглядами людини. Начебто були знайомі сто років... І ось серед ночі - як обірвана струна - Олег Сенцов поїхав по етапу... ", - повідомила член наглядової ради.

24 лютого 2016 року повідомлялося, що українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко, незаконно засуджені в Росії, етаповані до Челябінську.

У травні 2014 року в окупованому Криму представники російської влади затримали українського режисера Олега Сенцова разом з 25-річним Олександром Кольченком, Геннадієм Афанасьєвим і ще кількома українцями.

25 серпня 2015 року Сенцов і Кольченко були засуджені російським судом: Сенцов засуджений до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за "створення в Криму терористичної групи і організації підпалів офісів місцевого відділення партії "Єдина Росія" і організації "Російська громада Криму", Кольченко - до 10 років, "за співучасть в терористичному акті".

Українська правдаpowered by lun.ua