Новий уповноважений з питань сім'ї вважає, що геї знищують світ

29134 перегляди
48
Понеділок, 7 березня 2016, 23:20

Кабмін призначив урядовим уповноваженим з питань сім'ї та сімейних цінностей президента всеукраїнського благодійного фонду "Сім'я" Адріана Буковинського.

Як повідомляє Національний ЛГБТ-портал, Буковинський відомий своєю заявою про те, що "гей-культура приводить до знищення світу".

"Суспільству нав’язують антинорми, нас готують до їхнього прийняття. Очікується, що суспільство змінить свій погляд на ці питання. Зараз на даному етапі ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок. Але потрібно говорити і про інші персонажі гендерного спектру – педофілів, некрофілів, зоофілів і т.д. Це все ланки одного ланцюга", - заявив він на прес-конференції 28 лютого 2013 року.

Як відомо, рішення про призначення Буковинського на посаду було ухвалене 2 березня. Посадовець має виконувати завдання з питань забезпечення комплексного і скоординованого підходу до формування ефективної державної сімейної політики.

До його обов'язків входить, зокрема, усувати порушення прав і законних інтересів членів сімей та запобігати їх повторному вчиненню.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.240.190.---OldLion08.03.2016 14:18
ashko:
Я свя'то вiрю, що сучасна медицина вставить тобi зуби i вiдновить iншi "основнi засоби i механiзми" заробiткiв))) Тримайся, бабуля..! Посмiхнись, але не дуже широко!
- всё, ты победило, сливаюсь.
Как там у Марка Твена - "Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом". Знал, что говорил.
IP: 217.198.117.---OldLion08.03.2016 14:06
ashko:
Шо, бабця, старою стала заробляти старими промислами?
Клiєнти розбiглися? Однi сльози, але не нервуй! Рокiв через
20-30 станеш мамашею закладу))) Все буде добре..!
- что, уже без бессмысленных простыней с Вики, просто "сам дурак!" и всё? Кризис жанра? Немытое, меня заставить "нервувать" у тебя в носе не кругло.
IP: 89.234.157.---OldLion08.03.2016 13:52
ashko:
OldLion:
Бери ситечко, Хавронья, i йди фантанувати)) на 7 кiлометр, наперсточниця ганебна..
- таки пукан бомбанул, да, рагулина? Слово "тезис" наверное в ступор вогнало? Ты не плачь, у тебя всё получится, но только позже.
IP: 89.234.157.---OldLion08.03.2016 13:49
ashko:
"твоя мысль, светоч рагулизма или ссылку приведёшь? Например на всемирную квалификацию заболеваний? Или на ВОЗ? Как там всемирные организации, согласны с тобой?"
--
Ти писала? Чи слеротомiя прогресуюча має мiсце?
- повторяю, животное - какое отношение имеет твоя простыня про вуайеризм и прочие отклонения в поведении к утверждению придурка ниже что "гомосексуализм - это болезнь" и на что я просил у него ссылку?
IP: 91.240.190.---OldLion08.03.2016 13:42
Nadya Skorpion:Все те, що тепер є у світі, а саме гомосексуалізм і інші неподобства...
- Наденька, ты феноменальная дурепа. Всё это не сейчас есть в мире, а было в нём (и будет) всегда, такова природа человека. Ну, почитай хоть умных книжек на эту тему, что ли.
Nadya Skorpion:...що змушують нас вірити у "велику культуру"...
- да господь с тобой, какая у них "великая культура". Это же только у тебя, только ты у нас светос разума и духовности, а остальой мир (Европа и Америки) погряз в бескультурии. Но ты же не дашь им погибнуть во тьме? Вооружившись Библией (как присал один придурок ниже).
Nadya Skorpion:Україна - християнська держава...
- дурепа, прочитай Конституцию, узнай, наконец, в какой стране ты живёшь. И не пиши больше чушь.
Усі коментарі