У Бангладеші впав літак з українським екіпажем

Середа, 9 березня 2016, 12:42

У Бангладеші впав літак АН-26, ним керував український екіпаж.

Про це повідомили в міжнародній акціонерній авіакомпанії "Урга", якій належить літак, що розбився, передає Інтерфакс-Україна.

"Цей літак належить "Урзі", перебуває у сухому лізингу, екіпаж український", - повідомив співрозмовник в авіакомпанії.

У той же час перший секретар департаменту консульської служби МЗС України Євген Ігнатовський підтвердив, що у складі екіпажу літака, що впав могли перебувати громадяни України.

"За попередніми даними посольства України в Індії, у складі екіпажу цього літака дійсно могли бути громадяни України. Зараз встановлюється їхня кількість та обставини інциденту", - розповів Ігнатовський.

У свою чергу, в генконсульстві РФ в Читтагонгу повідомили, що на борту було 4 українців, пишуть РИА Новости.

"За попередніми даними, там було четверо громадян України. Поки інформація про наявність російських громадян на борту не підтвердилася. Ми чекаємо більш конкретної інформації від поліції, в тому числі список членів екіпажу та їхні паспортні дані", - повідомили в генконсульстві.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про лятак, який зазнав аварії біля узбережжя Бангладеш Ан-26, який експлуатувався приватною бангладешською компанією True Aviation.

Авіакомпанія "Урга" заснована в 1993 році, з грудня 1994 включена в список офіційних перевізників організації об'єднаних націй і забезпечує високого рівня послуги авіаперевезень пасажирів, багажу та вантажів у миротворчих місіях ООН.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!