Поліція і ГПУ створюють штаб для боротьби із копачами бурштину

Субота, 2 квітня 2016, 05:57

У Сарненському районі Рівненської області буде створено штаб для оперативного реагування на ситуацію навколо незаконного видобутку бурштину.

Про це повідомляє прес-центр ГУНП.

Керівництво Національної поліції України доручило структурним підрозділам НПУ, відповідальним за забезпечення публічної безпеки, розробку комплексу оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на вирішення конфліктної ситуації, що склалася навколо незаконного видобутку бурштину у Сарненському районі Рівненської області.

Зокрема, повідомляється, що спільно з Генпрокуратурою напрацьовано комплекс заходів, буде створено оперативний штаб для оперативного реагування на ситуацію навколо незаконного видобутку бурштину.

Водночас Національна поліція України наголошує на тому, що видобуток і продаж бурштину досі не врегульований на законодавчому рівні.

"Наразі поблизу місця інциденту перебуває достатня кількість правоохоронців для забезпечення правопорядку. Керівництву обласної поліції доручено вжити усіх необхідних заходів для врегулювання ситуації. Національна поліція України готова забезпечити публічну безпеку і в межах законодавства адекватно реагувати на порушення правопорядку" - йдеться у повідомленні.

Як відомо, 30 березня, на Рівненщині сталися сутички із добувачами бурштину. Постраждали десятеро поліцейських, із яких - 5 працівників спецпідрозділу, а решта - із Сарненського відділу поліції.powered by lun.ua