Саакашвілі у неділю зустрінеться з Порошенком

Неділя, 3 квітня 2016, 04:45
Саакашвілі у неділю зустрінеться з Порошенком

Глава Одеської ОДА Михеіл Саакашвілі планує в неділю обговорити з президентом Петром Порошенком ряд питань, в тому числі і ситуацію, що склалася в обласній прокуратурі.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Завтра я буду в Києві, щоб зустрітися з президентом з питання прокуратури і інших наболілих тем, пов'язаних безпосередньо з Одеською областю", - написав він у суботу.

Також, за словами Саакашвілі, дуже важливо, щоб якомога більше активних одеситів висловили свою громадянську позицію з приводу останніх подій".

"Наші противники, зробивши крок з призначенням Стоянова, зараз залягли на дно і вичікують, сподіваючись, що люди втомляться і махнуть рукою і тоді вони зможуть остаточно закріпити свої позиції і здійснити свої самі дикі плани. Думаю, ми всі разом цього не допустимо", - зазначив він.

Як відомо, 30 березня після того, як прокурора Одещини Давіда Сакварелідзе було звільнено з посади прокурора області, його посаду обійняв Микола Стоянов

Стоянов був прокурором Одещини з травня 2014 року, за даними ЗМІ, він вважається людиною колишнього генпрокурора Святослава Піскуна. Також Стоянов неодноразово звинувачувався пресою в організації корупційних схем.

2 квітня активісти оголосили безстрокову акцію під стінами ОДА проти призначення Стоянова.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: