Розвідка: з РФ літають безпілотники, ситуація в Авдіївці загострилась

П'ятниця, 8 квітня 2016, 11:47

7 квітня росіяни здійснювали розвідку в тактичній глибині оборони сил АТО, зокрема, за допомогою диверсійно-розвідувальних груп та застосування безпілотників оперативно-тактичного рівня, які прилітали зтериторії Росії.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони.

Крім того, згідно з повідомленням, противник намагався витіснити сили АТО із займаних позицій у районі Авдіївки шляхом ведення вогню високої щільності із застосуванням стрілецької зброї, гранатометів, 82 та 120-мм мінометів.

Також повідомляється, що до району промислової зони Авдіївки прибуло дві штурмові групи; застосовувалися снайперські групи, використовувались засоби радіоелектронної боротьби у районі Макіївки, які виробляються тільки у Росії.

Розвідка також повідомила, що в Луганськ прибув ешелон з однією тисячею тонн дизпалива з Росії.

У районі Макіївки, Озерянівки, Заїченка, Мінерального та Донецька були виявлені "Гради", САУ, танки та артилерія калібром понад 100мм, про що було повідомлено спостерігачам ОБСЄ.

Також у розвідці заявили, що 4 квітня у Ростові-на-Дону представники ФСБ Росії провели нараду за участю "мера" Донецька Ігоря Мартинова, його заступника Ігоря Пономаренка та "генерального прокурора ДНР" Андрія Співака, на якій зобов'язали окупаційних чиновників не допускати витоків інформації про загиблих та поранених росіян.

Мартинов, за даними розвідки, отримав завдання організувати спорудження у Донецьку комплексу спеціальних приміщень для зберігання та ідентифікації тіл загиблих російських військовослужбовців, у тому числі з використанням мобільної лабораторії визначення ДНК, яка прибула з Росії до Донецька 9 березня.

"Відповідно до вимог співробітників російських спецслужб, такийкомплекс повинен розміщуватись на ізольованій території, з жорстким пропускним режимом, а "мер" Мартинов несе персональну відповідальність за виток будь-якої інформації щодо існування зазначеного комплексу", – йдеться у повідомленні.

Українська правдаpowered by lun.ua