Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

В ЦРУ проти публікації секретної частини розслідування про теракт 9/11

Понеділок, 2 травня 2016, 03:32

Непідтверджена інформація, що міститься в секретній частині доповіді про теракти 11 вересня про Саудівську Аравію, може бути невірно інтерпретована.

Таку думку висловив глава Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Джон в ефірі телеканалу NBC в 5-ту річницю смерті Усами бен Ладена.

За його словами, розслідування конгресу було лише "попереднім звітом". Надалі підняті в ньому питання були "повністю досліджені і вивчені" комісією з розслідування теракту 9/11.

"Вони виступили з дуже чітким судженням, що не було ніяких доказів, які вказували б, що саудівський уряд в цілому або саудівські чиновники індивідуально, надавали фінансову підтримку Аль-Каїді", - заявив Бреннан.

"Я думаю, що деякі люди можуть вхопитися за непідтверджену, неперевірену інформацію <...>, щоб вказувати на участь Саудівської Аравії, що, я вважаю, дуже, дуже помилковим", - заявив він.

Бреннан описав відносини Сполучених Штатів з Саудівською Аравією як "дуже здорові".

"Є кілька відмінностей в думках про те, як повинні вирішуватися деякі з регіональних проблем", - сказав він, додавши, що "це саме дуже корисно".

Звіт про розслідування терактів був опублікований в 2002 році. Одна його частина обсягом 28 сторінок залишилася закритою для публіки рішенням президента Джорджа Буша-молодшого. В американські ЗМІ просочувалися відомості про зміст цієї частини від людей, що ознайомилися з нею. За непідтвердженими даними, в ній говорилося про можливу причетність деяких фізичних і юридичних осіб Саудівської Аравії до цих терактів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: