Порошенко: безвізовий режим може бути у вересні

П'ятниця, 3 червня 2016, 15:46
Порошенко: безвізовий режим може бути у вересні
АПУ

Президент Петро Порошенко заявляє, що Рада міністрів внутрішніх справ ЄС може розглянути питання надання безвізового режиму Україні влітку, або у вересні.

Про це Порошенко заявив на прес-конференції у п'ятницю.

"На сьогодні дискусія точиться лише про те, що  ЄС розробляє механізм призупинення безвізового режиму не Радою ЄС, а Єврокомісією. Ми не маємо нічого проти, ми впевнені, що Україна здатна виконати всі взяті на себе зобов'язання", - сказав він.

"Єдине, про що точиться дискусія, це коли він буде запроваджений. Ми намагаємось, щоб Європарламент і Рада розглянули це до літа. Не виключено, на жаль, що це може бути у вересні", - сказав Порошенко.

Він пояснив, що лишилися два останніх кроки – питання про надання безвізового режиму мають має розглянути Рада міністрів внутрішніх справ ЄС і Європарламент.

Він зазначив, що доповідач європарламенту є дуже досвідченою. Відбулося засідання комітету. "У нас у ЗМІ було велике занепокоєння, що на комітеті поставили питання про ненадання Україні безвізового режиму. Це не відповідає дійсності", - додав він.

Порошенко нагадав, що список зобов'язань, які виконала Україна сягав 140 кроків.

Оксана Коваленко, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: