Посол РФ: військова база біля Білорусі потрібна, щоб відбиватися від України

Четвер, 9 червня 2016, 13:54

Посол Росії в Білорусі Олександр Суріков заявив, що нова російська військова база на заході Росії біля білоруського кордону розгортається через "радикалізацію" в Україні. 

Про це повідомляє Європейське радіо.

"До чого тут Білорусь, я так розумію, що в нас не виходить з Мінськими домовленостями. Радикалізм на Україні починає знову підійматися. За межею "Правого сектора" підіймаються нові "більш праві" сили, більш радикальні", - сказав він.

За його словами, в Україні почала відновлюватися "точка війни".

"Нам треба мати можливість на кордоні з Росією зупинити. От і все. Превентивні речі", - сказав він.

На уточнююче запитання, чи пов'язано це з побоюваннями, що "Україна буде атакувати Росію", Суріков відповів "я думаю з Україно, хоч вона і слабша, але заходи превентивні".  

Як відомо, раніше видання Рейтер повідомло, що Росія будує поруч з Україною ще одну військову базу, яка продовжує ланцюг військових об'єктів уздовж західного кордону РФ, що стала передовою в очах Кремля в протистоянні з НАТО.  

 
скріншот

Кореспондент, який відвідав місто Клинці Брянської області на заході Росії (близько 50 км. від кордону з Україною) бачив тимчасовий військовий табір, велику кількість військовослужбовців які тільки прибули і військову техніку.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!