НАБУ передало підозру на Кулика до суду, чекають на допиті

П'ятниця, 1 липня 2016, 21:59

НАБУ скерувало до суду клопотання щодо запобіжного заходу для військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Про це йдеться у повідомленні відомства у п'ятницю.

Вказується, що 1 липня, детективи Національного антикорупційного бюро України "встановили фактичне місцезнаходження військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика та вручили останньому погоджені Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою копії клопотань з матеріалами про застосування щодо нього запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням засобів контролю, а також відсторонення від займаної посади".

В НАБУ заявили, що під час досудового розслідування встановлено, що в період з 2011 по 2015 рік, перебуваючи на службі в органах прокуратури "підозрюваний отримав сукупний дохід у розмірі понад 1 млн 670 тис. гривень".

"Більшість цих коштів була витрачена у закладах харчування, на автозаправних станціях та у магазинах. Водночас у цей же період витрати К.Кулика перевищили його дохід на 2,6 млн грн і склали близько 3,4 млн грн", - сказано у повідомленні.

В НАБУ також заявили, що Кулика неодноразово викликали прийти на допит до НАБУ як у статусі свідка, так і підозрюваного, однак той не приходив.

"Черговий допит заплановано на 2 липня", - сказано у повідомленні.

Як відомо, Кулика підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення за статтею "Незаконне збагачення".

29 червня детективи НАБУ за місцем проживання військового прокурора сил АТО Кулика провели обшуки, по закінченню яких здійснили повідомлення йому про підозру.

Сам Кулик заявляє, що НАБУ вручало йому повістку і повідомлення про підозру з порушенням закону.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!