Суд щодо застави Постному перенесли, у нього в крові амфетамін

П'ятниця, 1 липня 2016, 22:59
Суд щодо застави Постному перенесли, у нього в крові амфетамін

Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції щодо зміни застави для фігуранта "Газової справи" Валерія Постного на 20 липня.

Таке рішення прийняв суд у п'ятницю, передають Українські новини.

За словами судді Віктора Глиняного, засідання розпочнеться о 16:00.

Також суд постановив провести судово-медичну експертизу, яка повинна визначити стан здоров'я Постного.

За словами заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (яка подавала на апеляцію) Володимира Кривенка, сторона звинувачення підтримує дане рішення, але вважає, що на проведення експертизи дано занадто тривалий проміжок часу.

"Якщо Постний прийде в себе раніше 20 числа, ми будемо клопотати перед судом про поновлення судового засідання та призначення на більш ранній термін", - сказав Кривенко.

За його словами, в крові і сечі Пісного був виявлений амфетамін. Захист заявив, що Постному амфетамін ввели переодягнені в халати співробітники НАБУ.

Суд зобов'язав НАБУ забезпечити безпеку підозрюваного.

Як відомо, раніше адвокат заявляв, що Постний важко хворий.

У п'ятницю спецназ Національного антикорупційного бюро доставив фігуранта "газової справи" Валерія Постного із Міської лікарні швидкої допомоги до Апеляційного суду міста Києва, де розглядалась скарга НАБУ про збільшення для Постного застави до 1 млрд 600 млн грн.

Постний був заарештований та взятий під варту рішенням Солом'янського райсуду 18 червня, при чому розмір застави для нього був визначений у 1,5 мільйона гривень.

Він проходить у так званій "газовій справі", яку пов`язують з чинним народним депутатом Олександром Онищенком.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування