Глава "Укрпошти" отримує 333 тисячі на місяць і має два громадянства

Понеділок, 4 липня 2016, 15:11

Місячна заробітна плата нового керівника "Укрпошти" Ігоря Смілянського складе 333 тисячі гривень.

Про це він заявив на брифінгу в Києві у понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Базова сума моєї зарплати – 333 тисячі гривень в місяць. Не базова буде проговорюватися в залежності від результатів моєї роботи", – сказав він.

На запитання про громадянство він відповів, що має два громадянства – США і України – і не бачить в цьому протиріч для роботи в Україні.

"Згідно з українським законодавством, подвійне громадянство не заборонене, хоча й не визнається. Я вважаю, що все було прозоро, я зараз плачу податки в двох країнах", – сказав глава "Укрпошти".

Як відомо, Кабінет міністрів України 20 квітня 2016 року призначив менеджера американського офісу KPMG Смілянського головою правління "Укрпошти".

Смілянський понад 17 років пропрацював у сфері стратегічного, управлінського та фінансового консалтингу, має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown University і ступеня Juris Doctor в George Washington University Law School.

Він вступив на посаду з 1 липня 2016 року, а 4 липня колективу підприємства його представив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Міністр визначив новому керівнику завдання, які полягають в корпоратизації підприємства, підвищення його ефективності та збільшення розміру заробітної плати працівників.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування