25.06

Банківський форум

США ввели персональні санкції проти Кім Чен Ина і його чиновників

Четвер, 7 липня 2016, 03:04

Сполучені Штати ввели персональні санкції проти північнокорейського лідера Кім Чен Ина і десяти високопоставлених чиновників з його оточення - "за обурливі порушення прав людини".

Про це повідомляє BBC.

У "чорний список" міністерства фінансів США включені також п'ять юридичних осіб.

"Під владою Кім Чен Ина мільйони жителів Північної Кореї продовжують відчувати нестерпну жорстокість і тяжкі позбавлення, їх піддають позасудовим стратам, примусовійпраці та тортурам", - йдеться в заяві заступника мінфіну США по фінансовій розвідці і питань протидії тероризму Адама Шубіна.

Кім Чен Ин, оголошений в КНДР після смерті батька Кім Чен Іра в грудні 2011 року "великим спадкоємцем", вперше потрапляє під дію персональних санкцій. За словами американських дипломатів, внесення його в американський "чорний список" може привести в лють владу Північної Кореї, де вождь вважається безгрішним.

Поряд з Кім Чен Ином, під санкції США потрапили керівники міністерства народної безпеки і виправної служби Мін'юсту Північної Кореї, у віданні яких знаходяться табори примусової праці, а також глави відомств, що відповідають за державну пропаганду.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: