СБУ просять призупинити акредитацію журналістів, які засвітили позиції сил АТО

П'ятниця, 8 липня 2016, 15:03

Службу безпеки просять призупинити акредитацію трьох журналістів, які оприлюднили деталі з позицій сил АТО, які можуть стати орієнтирами для ворога.

Про це повідомляє у п'ятницю прес-центр штабу АТО.

"Підтримуючи ініціативу українських десантників, які боронять Авдіївську промзону, прес-центр штабу АТО клопоче перед СБУ про призупинення акредитації журналістів Громадського ТБ Анастасії Станко, Костянтина Реуцького та спеціального кореспондента "Нової газети" Юлії Полухіної до з’ясування всіх обставин", – йдеться в коментарі.

Повідомляється, що 6 липня 2016 року у населеному пункті Авдіївка на промзоні вели зйомки журналісти Громадського ТБ Анастасія Станко і Костянтин Реуцький.

З ними також була і представник російського видання "Новая газета" Юлія Полухіна, яку журналісти Громадського ТБ представили як свого працівника.

"Станко і Реуцький не перший раз працюють на промзоні, тож їх добре знають десантники", – зазначають у прес-центрі АТО.

Зазначені журналісти відзняли обстріли наших позицій з боку російських окупаційних військ та двох загиблих українських військовослужбовців в результаті попадання міни в бліндаж.

Зранку 8 липня цей сюжет було виставлено на сайті Громадського ТБ, переглянувши який, захисники промзони, звернулися з вимогою до керівництва каналу зняти відео, що останні й зробили.

Через деякий час подібний сюжет вийшов на сайті "Нової газети" за авторством Юлії Полухіної, який розлетівся інтернетом, російськими ЗМІ та медіа-ресурсами так званої "ДНР".

Це обурило українське суспільство і насамперед воїнів десантників, що обороняють промзону в Авдіївці. На даному відео чітко відзняті позиції десантників, їхні обличчя і зброя, предмети, що можуть стати орієнтирами для ворога. Це є грубим порушенням правил роботи журналістів в зоні АТО, – наголошують у штабі.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування