Екс-голова "Нафтогазвидобування": моє викрадення ініційоване Рудьковським

Субота, 9 липня 2016, 13:47

Колишній голова ПрАТ "Нафтогазвидобування" Олег Семінський заявляє, що його викрадення і незаконне ув'язнення більш ніж на 3 роки було ініційоване екс-нардепом Миколою Рудьковським і представниками кримінального світу, зокрема - "Молдаваном".

Про це Семінський заявив в інтерв'ю DT.UA.

"Багато хто чудово розуміє, а я в цьому абсолютно переконаний, що моє викрадення прямо пов'язане з моєю роботою в ПрАТ "Нафтогазвидобування" (одним із засновників якого я є разом із Нестором Шуфричем і Миколою Рудьковським). Викрадення та замах на вбивство ініційовані моїм колишнім другом і партнером, екс-народним депутатом Миколою Рудьковським і гоп-компанією "Молдаван", "Салават" і злочинці", - наголосив він.

За словами Семінського, при цьому свідки викрадення зникають "зі швидкістю мух".

"Двох злочинців, які мали стосунок до мого викрадення, уже немає в живих: водій "Мазди", що таранив мій автомобіль під час інсценування ДТП під час викрадення, помер від передозування наркотиків наприкінці 2015 р.; другий член цієї самої банди Артем Бірюк, як установлено слідством, застрелений у ніч на 27 червня 2016 р. Перша версія поліції зводилася до того, що це був конфлікт із АТОшником. Так, там був конфлікт, але я переконаний, що цим скористалися, щоб ліквідувати члена банди, який став непотрібним свідком" - розповів Семінський.

На його думку, фізична ліквідація не входила в плани організаторів і виконавців викрадення.

"Після того, як мене спочатку тримали десь під Києвом (як я здогадуюся) у підвалі чи сауні та били до втрати свідомості, мені показали аркуш паперу, на якому на принтері було надруковано суму 200 мільйонів доларів. Викрадачі вимагали перевести її на вказаний ними рахунок. Я відповів, що таких грошей у мене немає. Тоді мене продовжили бити. Потім знову повторили вимогу та заявили при цьому: "Ці гроші ти заборгував Рудьковському, тепер ти їх винен нам". Це пряме свідчення причетності Рудьковського до мого викрадення", - заявив екс-голова "Нафтогазвидобування".

"Крім того, викрадачі згадали про те, що Рудьковський допомагав мені придбати для хворого вітчима препарат Glivek, який ще тестувався в США. Крім мене, моєї матері та Рудьковського, про це ніхто не знав. Але бандити, які викрали мене, знали. Від кого, якщо не від Рудьковського? Ні я, ні моя матір про це нікому не казали", - розповів Семінський.

Він наголошує, що про свої підозри розповів старшому слідчому Генеральної прокуратури Дмитру Сусу, який очолив досудове розслідування.

"Та от що примітно. Через два тижні після того, як я вже давав показання в Генпрокуратурі, на мій старий номер зателефонував Рудьковський: "Олеже, я дуже радий, що ти живий і звільнений. Я не причетний до твого викрадення". Він сказав, що перебуває за кордоном, і запропонував зустрітися особисто та докладно про все поговорити, сказав, що зі мною зв'яжеться його брат або близький знайомий. Це було в травні 2015 р", - розповів екс-голова "Нафтогазвидобування".

За його інформацією, Рудьковського вже майже два роки немає в країні. "Він виїхав після того, як програв вибори до ВР на своєму рідному окрузі в Козелецькому районі Чернігівської області. Зник Рудьковський одночасно з арештом Єриняка ("Молдавана") наприкінці 2014 р.", - розповів Семінський.

Як відомо, Семінський був викрадений в лютому 2012 року і знайшовся лише в травні 2015 року. У червні 2014 року в Києві був затриманий Юра Молдаван (Юрій Єриняк). Йому інкримінували вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі) і ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання).

Суди неодноразово звільняли під заставу Молдавана, однак щоразу ГПУ перешкоджала цьому. Печерський районний суд Києва 27 жовтня звільнив його під заставу в один мільйон гривень.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування