Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Сайт "Миротворець" зареєструвався як ЗМІ

Середа, 3 серпня 2016, 11:55

Сайт "Миротворець", який опублікував списки українських і зарубіжних журналістів, які отримали акредитацію на окупованих територіях Донбасу, зареєструвався як ЗМІ.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці проекту.

"З сьогоднішнього дня сайт центру "Миротворець" myrotvorets.center і всі його дзеркала вважаються електронними засобами масової інформації. Найближчим часом відповідні зміни будуть внесені в розділ" про сайті", – йдеться в повідомленні.

Як зазначає радник глави МВС Антон Геращенко, таким чином на всі дані, які оприлюднюватиме "Миротворець", поширюються всі положення Закону "Про інформацію".

Раніше повідомлялося, що сайт планує зареєструватися за кордоном "з міркувань забезпечення безпеки наших співробітників".

Як відомо, сайт "Миротворець" публікує дані про бойовиків.

На початку літа "Миротворець" опинився в центрі скандалу після того, як опублікував списки з персональними даними зарубіжних і українських журналістів, кредитованих у так званих "ДНР/ЛНР". У цій базі даних було 4068 імен.

Журналістська спільнота, представники Євросоюзу, омбудсман Валерія Лутковська висловили обурення такими діями.

Заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова виступила на захист журналістів, однак висловилася проти припинення діяльності сайту "Миротворець".

3 серпня стало відомо, що Попова подала у відставку.

"Я залишаю уряд. Не згідна з атаками на журналістів та свободу слова з боку окремих політиків та політичних організацій. Не можу прийняти відсутність відповідної реакції на ці атаки", - заявила вона.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: