Ми не обійдемося без вугілля з зони АТО – Насалик

Четвер, 4 серпня 2016, 14:02

Україна не може повністю відмовитися від використання вугілля з зони проведення антитерористичної операції на сході країни в короткостроковій перспективі.

У цьому зізнався міністр енергетики й вугільної промисловості Ігор Насалик на прес-конференції в четвер, повідомляють "Українські новини".

"Я скажу відверто: ми не обійдемося без поставок із зони АТО, хіба що компенсуємо поставками з Кузбасу (Росія). Чому – ми половину справді можемо забезпечити з інших джерел, але пропускна здатність перевалки обмежена", – сказав він.

Насалик додав, що 20-21 серпня в один із портів України прибуде одне судно з вугіллям, не уточнивши при цьому країну виробника.

Міністр також сказав, що підписав наказ про реконструкцію двох блоків Зміївської ТЕС ("Центренерго") для їх переведення з антрацитових марок вугілля на вугілля газової групи, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як відомо, на початку липня енергохолдинг ДТЕК констатував поновлення вивозу вугілля антрацитових марок зі своїх вуглевидобувних підприємств на тимчасово не контрольованих територіях Донецької й Луганської областе у невеликих обсягах.

Паралельно холдинг Ріната Ахметова веде переговори щодо імпорту антрациту з Австралії й Південно-Африканський Республіки.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: