Луценко каже, що попереджав Ситника про обшук

П'ятниця, 5 серпня 2016, 16:05

Генпрокурор Юрій Луценко  заявляє, що напередодні повідомляв НАБУ про підготовку візиту слідчих Генпрокуратури.

Про це він сказав на брифінгу у п'ятницю.

"Ще вчора ввечері я особисто зв'язався з керівником НАБУ (Артемом Ситником - УП) і попередив його про ці дії, бо розглядаю спільну діяльність з керівництво НАБУ, як союзницьку роботу по недопущенню порушень закону, будь-ким, в тому числі працівниками будь-якого правоохоронного органу", - зазначив Луценко.

"Я зробив цей дзвінок і розраховував на об'єктивну співпрацю керівництва НАБУ із слідством", - додав він.

"Наразі слідство ГПУ на території НАБУ, отримало необхідні документи і зробимо висновок, працівники  якого правоохоронного органу – СБУ чи НАБУ причетні до незаконного  прослуховування телефону громадянина, що не є фігурантом законного слідства НАБУ", - додав він.

Він підтвердив, що НАБУ перевіряє свою інформацію про імовірне порушення законодавства працівниками ГПУ. "І я абсолютно спокійно до цього ставлюся і допомагаю Бюро", - додав він.

"Але в рамках законного прослуховування телефону працівника ГПУ, який підозрюється в причетності до скоєння злочину, прослуховувався телефон непричетного зовсім до цього громадянина, який не  є посадовою особою і не пов'язаний із фігурантом кримінальної справи", - сказав він.

Як відомо, у п'ятницю до будівлі Національного антикорупційного бюро, що по вул. В. Сурикова, 3, м. Київ, прибула слідчо-оперативна група Генеральної прокуратури України з наміром провести обшук.

Підставою для обшуку в НАБУ Генпрокуратура назвала прослуховування фігурантів справи заступника прокурора Київської області Олександра Колесника.

Оксана Коваленко, УПpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!