Із трьох пунктів пропуску до Криму на в'їзд і виїзд працює лише один

Понеділок, 8 серпня 2016, 08:35
Із трьох пунктів пропуску до Криму на в'їзд і виїзд працює лише один
kherson.net.ua

Близько опівночі 8 серпня з боку анексованого Росією Криму знову припинили пропуск осіб навпроти контрольного пункту в'їзду-виїзду "Каланчак".

Про це повідомляє речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян у Facebook у понеділок вранці.

Близько опівночі 8 серпня окупанти знову припинили пропуск осіб навпроти КПВВ "Каланчак".

"Таким чином станом на 7:30 8 серпня на КПВВ "Чонгар" пропуск здійснюється в обидва боки, але вкрай повільно, навпроти КПВВ "Чаплинка" правоохоронці країни-окупанта здійснюють пропуск лише тих, хто слідує на тимчасово окупований півострів, і повністю заблокованим залишається КПВВ "Каланчак". На цьому напрямку російські правоохоронці не здійснюють пропуск в обидва боки", – інформує він.

"Також підвищеною залишалася і активність ЗС РФ поблизу адмінмежі. 7 серпня прикордонники спостерігали польоти щонайменше 9 вертольотів Мі-8 ЗС РФ на висоті до 1 км без порушення адмінмежі та 2 БПЛА. На різних ділянках до позицій ЗС РФ під'їжджала військова техніка: вантажні автомобілі та БМП", – додає Слободян.

У той же час не має суттєвого скупчення автотранспорту на КПВВ на адмінмежі. У чергах на КПВВ "Чонгар" та "Чаплинка" очікує не більше 50 автомобілів, зазначають прикордонники.

"Ситуація на КПВВ на адмінмежі із тимчасово окупованим Кримом зберігається напруженою, але контрольованою", – констатує Слободян.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування