Генсек ООН закликав G20 боротися з бідністю в світі

Понеділок, 5 вересня 2016, 02:29

Бідність в усіх її проявах повинна бути ліквідована до 2030 року.

Про це заявив Генсек ООН Пан Гі Мун на прес-конференції, організованій в китайському Ханчжоу в рамках саміту G20, передає агенство Анадолу.

За його словами, мета проведення G20 полягає в забезпеченні миру, процвітання та сталого розвитку.

"Сталий розвиток можливий лише шляхом забезпечення стійкого миру. Для збалансованої економіки нам необхідні мир і співробітництво в ім'я розвитку. ООН продовжить надавати підтримку країнам, які прагнуть до миру, розвитку і дотримання прав людини", - додав він.

Він наголосив на необхідності здійснення країнами "Великої двадцятки" спільних зусиль, спрямованих на негайне вирішення проблем, які є наслідком бідності, нерівності та конфліктів.

"На жаль, ми стаємо свідками конфліктів у багатьох країнах, таких як Сирія, Ємен, Південний Судан, Лівія, Малі. Крайня бідність і зростаюча нерівність зачіпають наше почуття справедливості. Число людей, які вимушено залишили своє місце проживання в результаті збройних конфліктів, досягла найвищого показника з часів Другої світової війни - 65 мільйонів. Ця цифра в багатьох країнах зростає з кожним днем ​​через триваючі там бойові дії. Всі ці питання повинні бути вирішені за допомогою прояви міжнародної солідарності", - додав він.

Генсек ООН підкреслив, що одним з найважливіших факторів у справі досягнення стійкого розвитку є боротьба з бідністю.

"Бідність у всіх її проявах повинна бути ліквідована до 2030 року. Сподіваюся, що до цього часу ми забезпечимо сталий розвиток і будемо жити в світі, де немає голодуючих. Ми зобов'язані забезпечити доступ нужденним до харчування, якісної освіти, медичних послуг, питної води, електроенергії та мирного життя", - додав Пан Гі Мун.powered by lun.ua