Умеров розповів, як переконав лікарів, що психічно здоровий

Четвер, 8 вересня 2016, 09:47

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров каже, що лікарі у психіатричній лікарні анексованого Сімферополя поставилися до нього людяно, хоча умови і лікарні погані.

У інтерв’ю Deutsche Welle він розповів, що експертизу проводили три тижні, а заершили 7 вересня.

"Я був присутній на цьому засіданні. Лікарка, яка вела мою справу, надала звіт членам комісії. Ми поспілкувалися хвилин 15-20. Все було дуже доброзичливо, вони всі мої колеги, адже я сам лікар за освітою. Тому труднощів переконати їх, що я психічно здоровий, не виникло", – сказав Умеров.

"І рішення було ухвалено: однозначно – ніяких психічних відхилень у мене немає. І ті задуми, які, мабуть, були у слідства, щоб мене дискредитувати, поки що не здійснилися", – заявив він.

Умеров уточнив, що експертизи проходили "загалом у бесідах".

"Кілька разів зі мною лікарка розмовляла, кілька разів – середні медичні працівники, які навчені цього. Вони повинні були визначити рівень мого психічного стану, чи є якісь відхилення", – розповів кримчанин.

На запитання, чи можна було провести цю експертизу за кілька днів, Умеров відповів: "Чесно кажучи, у мене у самого такі питання виникали, проте лікарі, що займаються психіатрією, кажуть, що за законом мінімальний термін 28 днів. Це мені як людині, з приводу якої не виникло жодних сумнівів, вони провели експертизу в прискореному темпі".

Олена Рощенко, УПpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!