У США готують закон, що заборонить Трампу скасувати санкції щодо РФ

23 січня 2017, 02:06
У США готують закон, що заборонить Трампу скасувати санкції щодо РФ

Сенатори Демократичної і Республіканської партій США готують законопроект, який заборонить Трампу знімати санкції з РФ без схвалення Конгресу.

Про це повідомляє американське видання Politico.

Сенатор-республіканець Джон Маккейн і лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер найближчим часом представлять законопроект, який не допустить скасування санкцій щодо Росії президентом США Дональдом Трампом без схвалення такого рішення Конгресом.

Реклама:

"Якщо ми скасуємо санкції, це покаже Росії, що вона може і далі втручатися в наші вибори і робити погані речі, а також і Китаю, і Ірану", - вважає Шумер.

"Нам потрібно більше санкцій щодо Росії. Ми не повинні ослаблювати їх. Якщо ми не залишимо ці санкції, або навіть не посилимо їх, це буде стимулювати Володимира Путіна, котрий є військовим злочинцем", - заявив Маккейн.

Як відомо, 15 січня в інтерв'ю німецькій газеті Bild і британській The Times Дональд Трамп допустив перегляд санкцій відносно Москви, пов'язавши це питання зі скороченням російського ядерного арсеналу.

санкції США Росія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування