У СБУ не виключають заборони в'їзду Ле Пен за заяву щодо Криму

Вівторок, 3 січня 2017, 20:30

У Службі безпеки України не виключають заборони в'їзду в Україну кандидату на посаду президента Франції Марін Ле Пен за заяву, що анексія Криму не була незаконною.

Про це заявив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук, передає УНІАН

За його словами, подібні заяви окремих політиків є неприпустимими, не відповідають міжнародним реаліям, проте ця заява не є офіційною заявою влади Французької Республіки.

"Якщо йшлося б про офіційного діяча, був би виклик посла, нота протесту. Що стосується СБУ, ми залишаємо право діяти відповідно до тих висновків, яких дійдемо. Це може бути і заборона в'їзду на територію нашої держави цій особі, інші обмеження, які можуть стосуватися іноземців", - сказав Ткачук.

"Але першу скрипку в цьому питанні має грати Міністерство закордонних справ України, щодо надання оцінки таким політичним заявам", - додав він.

Нагадаємо, лідер французьких ультраправих, кандидат у президенти Марін Ле Пен заявила, що анексія українського Криму Росією "не була незаконною", оскільки на референдумі "люди проголосували за те, щоб приєднатися до Росії".powered by lun.ua