Гройсман на Кабміні відчитав керівника НАЗК

Середа, 1 лютого 2017, 11:17
Гройсман на Кабміні відчитав керівника НАЗК

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував роботу керівника НАЗК Наталії Корчак та заявив про спроби завалити систему електронного декларування.

Про це він сказав під час засідання уряду, на якому Корчак виступала зі звітом про роботу НАЗК.

"Я слухав Вас майже 10 хвилин і нічого не зрозумів", - сказав Гройсман, перервавши довготривалий звіт голови НАЗК.

Він попросив Корчак чітко відповісти, які є проблеми в роботі НАЗК та що потрібно від уряду в цьому питанні.

"До мене доходять чутки, що хтось хоче завалити систему електронного декларування", - сказав Гройсман. Він зазначив, що у нього також є інформація, що Корчак не ліквідовує проблеми в роботі системи е-декларування.

"Ви забезпечите якісне декларування для людей чи ні? Ви для того і обрані головою НАЗК, щоб все організувати", - сказав Гройсман.

"До мене доходять сигнали, що Ви не готові і не готуєтесь до того, щоб система належно працювала. Для мене це величезна тривога. Я тому Вас і запросив на цей публічний звіт", - сказав Гройсман.

 
Корчак на Кабміні викликала критику Гройсмана 
Скріншот із трансляції засідання уряду 

Голова уряду зазначив, що раніше на першому етапі декларації подавали 100 тисяч чиновників, і були проблеми. "А тепер до 1 квітня мають подати 2 мільйона", - заявив прем’єр.

"Попереджаю усіх: у нас залишилось 2 місяці до завершення декларування, я не дозволю саботувати його роботу", - сказав Гройсман.

Він доручив міністру Кабінету міністрів, міністру юстиції та керівнику Держспецзв’язку проаналізувати стан справ із електронним декларуванням та розібратися із ситуацією.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування