Росія встановила прикордонну зону з Білоруссю

Середа, 1 лютого 2017, 19:29

Прикордонна зона створена на кордоні Псковської, Смоленської і Брянської областей Россії з Білоруссю.

Це випливає з трьох наказів ФСБ Росії, опублікованих на офіційному порталі правової інформації в середу.

Як зазначається в документах, таке рішення ухвалене з метою "створення необхідних умов охорони державного кордону Російської Федерації".

"Наказую прикордонну зону на території Смоленської області, що прилягає до державного кордону Російської Федерації з Республікою Білорусь, встановити в межах смуги місцевості...", - йдеться в одному з наказів.

Згідно з документами, регіональні прикордонні управління ФСБ повинні встановити місця та час для в'їзду осіб і транспорту в прикордонну зону, а також організувати установку попереджувальних знаків.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 9 січня підписав указ, який встановив безвізовий порядок в'їзду в країну на термін не більше п'яти діб через пункт пропуску Національний аеропорт "Мінськ" для громадян 80 держав.

Указ поширюється на 39 країн Європи, Бразилію, Індонезію, США, Японію та інші держави. В рамках Союзної держави між Росією і Білоруссю існує режим вільного пересування, і іноземці, які прибули без віз до Білорусі, можуть нелегально потрапити на територію Росії.

Як заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, Мінськ заздалегідь погоджував свої плани щодо введення вказаного режиму з Москвою.

РИА Новости

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua