Суд дозволив арештувати гроші "лісника Януковича" у швейцарському банку

Середа, 8 лютого 2017, 12:46

Український суд дозволив арешт коштів екс-очільника Держагентства лісових ресурсів Віктора Сівця та його дружини у швейцарському банку.

Таке рішення Печерський суд прийняв за клопотанням Генпрокуратури 1 лютого. У реєстрі рішення оприлюднено 7 лютого.

Йдеться про 1,44 млн доларів і 1,22 млн євро, що перебувають на рахунку панамської компанії Willora Company Incorporated у швейцарському банку BNP Paribas (Suisse) SA.

У реєстрі судових рішень є дані, що компанія Willora Company Incorporated була зареєстрована у 2011 році дружиною Віктора Сівця, яка мала російське громадянство.

У ГПУ стверджують, що у 2011-2014 рр. Віктор Сівець як голова Держагентства лісових ресурсів за пособництва дружини отримував неправомірну вигоду від іноземних підприємств за придбання в Україні лісопродукції. Попередньо сума неправомірної вигоди родини екс-очільник Держлісагентства оцінювалась у 12,8 млн доларів і 24,5 млн євро. За версією слідства, у подальшому ці кошти було легалізовано через офшорні компанії.

Раніше суд арештував будинки, автомобілі і корпоративні права, що належали родині екс-очільника Держагентства лісових ресурсів.

Як відомо, у 2016 році ГПУ повідомила про підозру Віктору Сівцю. Його підозрюють в одержанні неправомірної вигоди і відмиванні доходів.

Сівець очолював Держлісагентство у часи президента Віктора Януковича 2011-го по 2014 роки. Був членом президентського Клубу мисливців та рибалок "Кедр". Після втечі Януковича Сівець також виїхав з країни і, за останніми даними, перебував у Росії.

Ірина Салій, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування