Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Насірова не вивозять із суду: немає документа

Неділя, 5 березня 2017, 15:21

Відстороненого на час розслідування главу ДФС Романа Насірова не вивозять з приміщення райсуду, де розглядали обрання йому міри запобіжного заходу. 

Про це "Українській правді" повідомили в Національному антикорупційному бюро.

Так само на місці залишаються детективи НАБУ.

"Заява речниці суду не є підставою для цього (його транспортування - ред.). Жодного офіційно документу з суду не надано", - зазначили в бюро.

"Ми стоїмо, поки нам не дадуть офіційний документ", - додали в НАБУ.

За словами кореспондента УП, речниця Солом'янського райсуду Яна Квітченко запитала детективів НАБУ, чому вони не вивозять Насірова. Детективи у відповідь запитали, на якій підставі вони мають це робити. На що Квітченко відповіла: "Ви що, телевізор не дивитесь?", маючи на увазі свою заяву про те, що розгляд заяви захисту про відвід судді відбудеться в понеділок.

Разом з тим, адвокат Насірова Олександр Лисак повідомив "Українській правді": "Наш підзахисний до цих пір перебуває в клітці на четвертому поверсі суду. НАБУ не знає, що з ним робити"

Так само він розповів, що до Насірова викликали швидку допомогу, але лікарі ще до нього поки не мають доступу.

"Швидка під будівлею суду", - сказав Лисак.

Як відомо, у суботу й неділю Солом'янський суд Києва не зміг обрати Насірову запобіжний захід. У суботу засідання було перенесено на неділю нібито у зв'язку зі станом здоров'я глави ДФС.

У неділю сторона захисту заявила відвід слідчого судді у справі, однак суд не зміг розглянути заяву про відвід, бо в суді у неділю немає чергового судді. 

Роман Кравець, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: