Росіяни запевняють Гаагу: зброю на Донбасі взяли з шахт

30821 перегляд
Вівторок, 7 березня 2017, 11:56

Росія грунтує свою правову позицію на твердженні, що бойовики на Донбасі самі знайшли зброю – радянську, або залишену українською армією.

Про це заявив під час розгляду українського позову в Гаазі один з представників РФ у процесі, глава департаменту з питань нових викликів за загроз Ілья Рогачев, передає Європейська правда.

"Головне джерело зброї, яка опинилася у повстанців  (за термінологією представника РФ - ЄП) – це запаси радянських часів, що були на території України.

Велика частина цих була залишена в шахтах Донбасу і опинилася у повстанців", - заявив він.

"Крім того, велика частина була залишена українською армією, яка тікала", - додав російський дипломат.

Рогачев не став коментувати докази, надані українською стороною, щодо використання бойовиками на Донбасі новітньої зброї, яка є на озброєнні лише російської армії.

Варто також зауважити, що ключове сховище старої радянської зброї на Донбасі розташоване в Бахмуті (колишньому Артемівську). В 2014 році бойовики упродовж тривалого часу намагалися захопити відповідну військову частину в Артемівську, але зустріли опір і не потрапили на територію

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.