В Авдіївку повернули електрику
4 квітня 2017, 16:55
В Авдіївці відновлено електропостачання, однак Донецька фільтрувальна станція поки не працює.
Про це в своєму Твіттері написав голова Донецької області Павло Жебрівський
"Авдіївка із електропостачанням. Ремонтники відновили пошкоджену опору", - повідомив він.
Реклама:
"ДФС наразі не підключена. У міських резервуарах запас води ще є", - зазначив він.
#Авдіївка із електропостачанням. Ремонтники відновили пошкоджену опору. ДФС наразі не підключена. У міських резервуарах запас води ще є.
— Pavlo Zhebrivskyi (@zhebrivskyi) April 4, 2017
Як відомо, електрики в Авдіївці немає з 29 березня через черговий обстріл, зокрема, знеструмлено Авдіївський коксохімічний завод та Донецьку фільтрувальну станцію, які централізовано забезпечують місто водою та теплом.
РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.
Українська правда
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування