Підозрюваний у вбивстві адвоката на Рівненщині здався поліції

Середа, 5 квітня 2017, 06:35

Підозрюваний у вбивстві адвоката Віти Шаблій прокурор місцевої прокуратури Ігор Чайка після кількох днів переховування сам здався поліції.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

"Після проведення комплексу слідчих (розшукових) дій встановлена причетність до цього тяжкого злочину 29-річного жителя Тернопільської області - працівника прокуратури цієї області. Останній після кількох днів пошуку його правоохоронцями сам з’явився до слідчих прокуратури Рівненської області для дачі показів", - йдеться у повідомленні.

Раніше поліція з’ясувала особу підозрюваного. Ним виявився син чоловіка вбитої, прокурор обласної прокуратури 29-річний Ігор Чайка.

Як відомо, 1 квітня у Дубно Рівненської області було вбито адвоката Віту Шаблій, яка на минулих виборах балотувалася на посаду міського голови від партії "Свобода".

Під час стрілянини поранення дістав її чоловік і батько підозрюваного "свободівець" В'ячеслав Чайка, який у 2014 році очолював УМВС в Рівненській області, а також подавав свою кандидатуру на пост глави Нацполіції. Наразі він у тяжкому стані перебуває у лікарні.

Прокуратура Рівненської області звернулася з клопотанням до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від обійманої посади.

Слідчі прокуратури продовжують досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні. Його хід взято на контроль керівництвом прокуратури Рівненської області.powered by lun.ua