Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Нацгвардія і поліція посилили охорону станцій метрополітену Києва

Середа, 5 квітня 2017, 07:31

У зв'язку з проведенням конкурсу "Євробачення-2017" охорону станцій метрополітену Києва посилять нацгвардійцями і додатковими нарядами правоохоронців, повідомили в Національній гвардії України.

Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії в facebook.

"У столиці нацгвардійці перейшли на посилений варіант несення служби у метрополітені. Такі заходи безпеки триватимуть до 15 травня цього року, тобто до завершення пісенного конкурсу "Євробачення-2017". До складу нарядів залучили додаткові наряди поліції, кінологів і вибухотехніків", йдеться в повідомленні.

За словами заступника командира військової частини з громадської безпеки полковника Олександра Гриценко, особовий склад частини буде задіяний на усіх станціях Київського метрополітену. Основне завдання – надання допомоги працівникам Національної поліції та, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, — надання допомоги з евакуації, а також домедичної допомоги тим, хто її потребуватиме. Нацгвардійці задіяні в обході території станцій і патрулюванні.

"Ми знаємо свої обов'язки і готові, в разі необхідності, прийти на допомогу громадянам", розповів один з військовослужбовців, який вже приступив до несення служби в столичній підземці.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням поставитися з розумінням до заходів посиленої безпеки.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: