Гонтарева нарікає на "бездіяльність поліції" і поскаржиться на псування майна

Четвер, 6 квітня 2017, 11:15

В Національному банку вважають провокацію та називають тиском на політику НБУ акцію протесту, яка відбулась 6 квітня.

Коментар з приводу акції, що відбулась біля будинку Гонтаревої оприлюднила 6 квітня прес-служба НБУ.

"Ця чергова акція, учасниками якої стали невідомі молоді дівчата та журналісти – загалом до 20 осіб, у тому числі журналісти каналу, пов’язаного із екс-акціонерами Приватбанку, є черговою спробою здійснити тиск на політику Національного банку та особисто голову НБУ Валерію Гонтареву", – йдеться в коментарі.

 
"Азов"

Зазначається, що декілька молодих осіб "намагалися перешкодити виїзду на роботу Гонтаревої, заблокувавши проїзд її автомобілю, та умисно пошкодили належне їй майно".

В НБУ наголошують, що з огляду на порушення, готується відповідна заява про злочин до правоохоронних органів.

Нацбанк також заявляє, що вимагатиме вжити заходів у зв’язку з "безпрецедентною бездіяльністю Національної поліції України, яка проігнорувала виклик на місце подій".

"Національний банк завжди відкритий до діалогу із громадськістю та готовий надати роз’яснення та інформацію у законний та конструктивний спосіб. Для цього учасникам акцій, які бажають діалогу, не потрібно влаштовувати показові вистави для подальшого розповсюдження у російських соціальних мережах, зокрема "ВКонтакте", – наголошується в коментарі.

"Стосовно відставки Гонтаревої повідомляємо наступне: у спілкуванні з журналістами сьогодні вранці вона в черговий раз підтвердила свій намір згодом залишити посаду голови НБУ. Нагадуємо, що рішення щодо відставки голови НБУ приймає президент України, а затверджує Верховна Рада", – резюмують в НБУ.

Водночас в НБУ раніше підтвердили "Економічній правді", що Гонтарева заяву про відставку не писала.

Як повідомлялося 6 квітня під маєтком Гонтаревої пройшла акція протесту з вимогою "припинити співпрацю з російськими банками" та написати заяву про відставку з посади глави НБУ.

Відповідальність за акцію взяв, як свідчать повідомлення в соцмережі ВКонтакте, Національний корпус "Азов".

Українська правдаpowered by lun.ua