Навальний закликав росіян вийти на мітинги в 80 містах

Середа, 4 жовтня 2017, 16:51

Російський опозиційний політик Олексій Навальний запропонував своїм прихильникам провести протестні акції в 80 містах РФ, в тому числі в Москві та Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє "РБК-Росія".

"Олексій Навальний, який знаходиться під адміністративним арештом за заклик до несанкціонованих акцій, закликав свої штаби в 80 містах Росії організувати пікети по всій країні 7 жовтня", - пише агентство.

"Вимогами акцій, за словами Навального, повинні стати його допуск до президентських виборів, які пройдуть в березні 2018 року, а також забезпечення політичної конкуренції", - сказано в публікації.

Уточнюється, нібито головний захід Навальний запланував в Санкт-Петербурзі, на Марсовому полі, а також на Пушкінській площі.

При цьому радник голови Комітету з питань законності, правопорядку і безпеки РФ Іван Краснов, заявив, що політик не отримав дозволу на проведення будь-яких акцій і спроби їх організувати і провести будуть незаконними.

Він також додав, що в разі проведення мітингів у правоохоронних органів будуть підстави, щоб "вживати заходів щодо недопущення, або припинення цієї акції".

Як відомо, 29 вересня російського опозиціонера Олексія Навального затримали в Москві за заклики брати участь в несанкціонованих акціях.

2 жовтня Симоновський суд Москви заарештував російського опозиційного політика Олексія Навального на 20 діб за повторні заклики до проведення масових акцій.

Навальний заявив, що його затримали, щоб не дати проводити мітинги по всій Росії в підтримку своєї виборчої кампанії.powered by lun.ua