На Луганщині засудили до в'язниці шпигуна бойовиків

15 грудня 2017, 11:59

Суд в Луганській області засудив до 4 років 5 місяців в'язниці інформатора, який передавав бойовикам ОРЛО дані про дислокацію підрозділів ЗСУ.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури регіону.

Встановлено, що протягом 2015 року засуджений, знаходячись у місті Кремінна, збирав інформацію про дислокації підрозділів, військової техніки та фортифікаційних споруд Збройних сил України на території Кремінського району, міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного Луганської області.

Реклама:

Зібрані дані злочинець передавав мобільним зв’язком представникам так званого "розвідувального підрозділу Міністерства оборони ЛНР".

"Факт передачі зазначеної інформації сприяв представникам терористичної організації "ЛНР" в здійсненні збройного опору силам АТО", - зазначають у прес-службі.

ОРДЛО АТО Луганська область Донбас суд
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування