Полк "Азов" уже має американську зброю – у США пообіцяли оприлюднити докази

9 січня 2018, 00:30
Полк Азов уже має американську зброю – у США пообіцяли оприлюднити докази

Дослідницький проект BellingCat анонсував статтю про наявність у полку "Азов" зброї американського виробництва.

Про це у Twitter написав провідний дослідник проекту BellingCat з питань Східної Європи та Євразії Арік Толер. 

Реклама:

"Чимало шуму здійняли навколо офіційної згоди уряду США на продаж протитанкових ракетних комплексів "Джавелін" Україні, але на лінії фронту на Донбасі батальйон "Азов" вже має виготовлене у США летальне озброєння. Стежте за новим примірником нашого #",  повідомив Толер.

Він також зазначив, що у статті може йтися про гранатомети американського виробництва.

У грудні 2017 року BellingCat опублікував інтерактивну карту обстрілів із Росії по території України влітку 2014 року попри те, що Москва заперечує свою участь у війні на Донбасі.

РЕКЛАМА:

Як відомо, раніше у Держдепі США заявили, що нададуть Україні "посилені оборонні можливості".

Зброя буде надана для боротьби з підтримуваними Росією сепаратистами в східній частині країни.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп оголосить про схвалення ним плану продажу протитанкових ракет Україні.

Як зазначає американський телеканал ABC News з посиланням на співрозмовника в Держдепі, загальна вартість оборонного пакету складе 47 млн ​​доларів. Він буде включати 210 протитанкових ракет і 35 пускових установок.

Раніше повідомлялось, що Державний департамент схвалив комерційну ліцензію, що дозволяє експорт снайперських систем Model M107A1, боєприпасів і пов'язаних з ними комплектуючих і аксесуарів в Україні на суму 41,5 млн. дол. США.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков встиг пригрозити кровопролиттям на Донбасі у разі поставки летальної зброї з США до України.

Азов Донбас зброя США
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: