Парубій розповів депутатам, що вони робитимуть

1975 переглядів
Вівторок, 6 лютого 2018, 10:33

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що в під час сесії парламенту депутати розглянуть законопроект про антикорупційний суд, призначення голови Національного банку та інші питання.

Про це він сказав під час відкриття восьмої сесії Верховної Ради.

За його словами, в найближчий пленарний тиждень на порядку денному у народних обранців стоїть велика кількість питань.

"Хотів би визначити ключові прерогативи на цю сесію.  Немає сумніву, що питання номер один - це питання безпеки та оборони", - сказав Парубій.

Він зазначив, що під час минулого пленарного тижня депутати ухвалили закон про деокупацію Донбасу, а цього тижня мають розблокувати його.

Також він додав, що депутати мають розглянути закон про національну безпеку, який є важливим для інтеграції України в НАТО.

"Це питання ми визначили як пріоритетне для зовнішньої політики України", - сказав спікер.

Парубій заявив, що депутати також мають розглянути один з останніх і найважливіших законів судовій реформи.

"Це закон про створення антикорупційного суду. Матимемо змогу включити це питання до порядку денного. Між першим та другим читанням зможемо опрацювати рекомендації венеційської комісії", - сказав він.

Крім того він зазначив, що під час роботи сесії парламентарі розглянуть блок питань, необхідних для євроінтеграції з різних сфер діяльності, а також блок економічних та кадрових питань.

"Важливим питанням є кадрові - призначення ЦВК. Є вже подання від президента, я подав подання на спецперевірку. А також призначення голови Нацбанку, уповноваженого з прав людини та голови рахункової палати", - розповів Парубій.

Він висловив надію, що депутати добре попрацюють і ухвалять важливі для держави рішення.

Яна Міланова, УП

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua