Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович почав прес-конференцію з повторення російських тез

П'ятниця, 2 березня 2018, 10:02

Колишній президент України Віктор Янукович, який після подій на Майдані втік до Росії, прочитав на прес-конференції в Москві свою заяву "про державний переворот" і "громадянську війну" з аркуша паперу.

Про це він сказав на прес-конференції в РФ.

Перед його виступом модератори показали частину розслідування італійських журналістів про так званих "грузинських снайперів".

Потім Янукович, в оточенні адвокатів, не відриваючись від листа, зачитав свою заяву.

 
автор фото Андрій Єжов

Всі тези, які він озвучив, раніше неодноразово озвучувалися російськими політиками.

 
автор фото Андрій Єжов
 
автор фото Андрій Єжов

Так, за його словами, він намагався будувати "благополучну і успішну Україну", однак внаслідок подій на Майдані, в Україні стався "державний переворот", а пізніше – "громадянська війна".

Також він повторив слова росіян про те, що "радикали" залякали кримчан і вони "шукали захисту у Росії" і "вимушено" провели так званий референдум.

Крім того,  президент-утікач заявив, що саме українська влада "ввела на Донбас танки та іншу військову техніку і під ярликом АТО вбивала своїх громадян".

Він назвав закон про реінтеграцію Донбасу законом "про продовження війни" і заявив, що планує звернутися найближчим часом до "країн-гарантів", Росії та США, для ліквідації наслідків на сході України.

Крім того, він повторив російські заяви про те, що "Україна має вести прямий діалог з Донбасом".

"Сценарій один: зупинити війну, почати мирні переговори. В обов'язковому порядку в цих переговорах повинні брати участь представники Донбасу", -  заявив Янукович.

Він додав, що в обов'язковому порядку повинні бути міжнародні спостерігачі.

Яна Міланова, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: