Суддя ВККС позичив тестю $100 тисяч, а його родичі як не прокурори, то адвокати

6449 переглядів
Середа, 7 березня 2018, 13:54

Усі родичі нового члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Степана Гладія пов’язані з прокурорсько-суддівською сферою.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Зазначається, що Гладій працює суддею з 1993 року.

Згідно з декларацією про доходи, у 2017 році суддя заробив 1,1 мільйона гривень, його дружина – 25 тисяч гривень. При цьому Гладій тримає у готівці 200 тисяч гривень і спромігся позичити тестю 100 тисяч доларів.

"На питання, як Гладію вдалось позичити тестю 100 тисяч доларів, суддя відповідав, що гроші отримав від продажу квартири та гаражу в Полтаві", - відзначають у ЦПК. 

 

У 2012 році держава виділила суддівській родині квартиру в Києві на 105 квадратів. Це житло записане на дружину Гладія. Ще одна квартира в центрі міста площею 58 кв.м записана на тестя судді.

Відзначається, що всі родичі Гладія працюють прокурорами і адвокатами. Так, дружина судді у 1994-2013 роках займалась адвокатською діяльністю, у 2013-2014 – працювала державним нотаріусом, а з 2016 року вона – приватний нотаріус. Брат дружини – прокурор відділу прокуратури Полтавської області.

Племінники Гладія працюють у військовій прокуратурі. Один – начальник відділу військової прокуратури Західного гарнізону, інший – заступник військового прокурора Військової прокуратури Маріупольського гарнізону.

Тесть і зять Гладія працювали адвокатами. 

 

Як відомо, 6 березня на XV з’їзду суддів України суддю Апеляційного суду міста Києва Степана Гладія обрали членом ВККСУ.  

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua