На Львівщині мікроавтобус з іноземцями потрапив у ДТП: є загиблі й постраждалі

23 червня 2018, 20:26

Внаслідок ДТП на Львівщині загинула іноземна громадянка, ще 7 іноземців доставлені до медичного закладу.

Як повідомляє прес-служба поліції Львівської області, ДТП сталася в суботу близько опівдня на автодорозі Ковель – Жовква неподалік міста Великі Мости у Сокальському районі.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля "Шкода Октавія", 59-річний мешканець міста Пустомити, ймовірно, заснув за кермом, внаслідок чого автомобіль виїхав на смугу зустрічного руху.

Реклама:

Водії "Тойоти" та "Міцубіші", що рухались йому назустріч, вчасно відреагували на ситуацію, з’їхали у кювет і таким чином зуміли уникнути зіткнення. Постраждалих у цих автомобілях немає.

Проте на зустрічній смузі "Шкода" зіткнулась з мікроавтобусом "Фольксваген ЛТ", яким керував 35-річний мешканець Волинської області. На момент зіткнення у мікроавтобусі перебувало дев’ятеро пасажирів – усі іноземці. 

Одна з жінок-пасажирів від отриманих травм померла, ще семеро доставлені у медичний заклад, лікарі встановлюють їм діагнози. Також госпіталізований водій "Октавії". Водій мікроавтобуса від медичної допомоги відмовився.

РЕКЛАМА:

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України.

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Разом з тим, як повідомляє УНІАН, усі постраждалі є громадянами Білорусі.

ДТП Білорусь Львівщина
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування