На блокпосту біля Авдіївки військові допомогли затримати вбивцю

Неділя, 1 липня 2018, 03:33

На одному з блокпостів поблизу Авдіївки, військовослужбовці допомогли затримати чоловіка  підозрюваного у скоєнні вбивства.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу ООС.

Як стало відомо військовослужбовцям – зранку того ж дня поблизу одного із закладів громадського харчування міста було знайдено тіло місцевого мешканця із ознаками насильницької смерті. Поліцейські, завдяки аналізу відео з камер спостереження встановили особу, що скоїла злочин. Фотопортрет підозрюваного було передано на військові блокпости.

"Ми отримали інформацію від Нацполіції. Згодом, особа дуже схожа за прикметами вказаними в орієнтуванні з’явилася біля блокпосту, очікуючи попутний транспорт на виїзд з міста", – розповів лейтенант Дмитро Куцуляк.

Військові повідомили представників органів Нацполіції про розшукуваного. За деякий час поліцейські затримали і провели упізнання підозрюваного

З’ясувалося, що затриманий не проживав у місті Авдіївка. І якби йому вдалося покинути межі міста то, ймовірно, це б значно ускладнило роботу правоохоронних органів із його розшуку.powered by lun.ua