Життю 3 поранених від вибуху солдат нічого не загрожує – Міноборони

П'ятниця, 6 липня 2018, 20:51

Немає загрози життю трьох солдат, які постраждали від вибуху міномета на Рівненському загальновійськовому полігоні.

Про це заявив керівник регіонального медіа-центру міністерства оборони України Олександр Поронюк, передає "Інтерфакс-Україна".

"За даними медиків Західного військового клінічного госпіталю, три солдати знаходяться у важкому стані, але загрози життю немає", - повідомив Поронюк.

За інформацією "Радіо Свобода", ввечері 6 липня завершили операції двом військовослужбовцям. Третього травмованого військового ще оперують.

До військового госпіталю у Львові гелікоптерами опівдні доправили трьох військовослужбовців – 22, 32 і 33 років.

Двоє з них із Закарпаття, один із Хмельниччини. У них різні травми. Медики наголошують, що конкретніше про стан прооперованих військових можна буде говорити через кілька днів.

"Стан трьох поранених на Рівненському полігоні бійців – тяжкий. У постраждалих – мінно-вибухові травми, переважно шиї та голови, верхньої частини тіла. Усі троє на момент прибуття до Львова були непритомними", – зазначив виконувач обов’язки начальника Львівського військово-медичного клінічного центру Володимир Зайцев.

Як повідомлялося, 6 липня під час військових навчань на рівненському полігоні вибухнув міномет "Молот".

За попередньою інформацією, загинули 3 військових, ще 9 отримали поранення. Троє з цих дев’яти поранених – у важкому стані.

Двоє загиблих – мешканці Ужгорода, один – Перечинського району області.

Основною версією вибуху є порушення заходів безпеки.