У британського поліцейського не виявили ознак отруєння "Новічком" в Еймсбері

Неділя, 8 липня 2018, 05:37

Лікарі Окружного госпіталю Солсбері у Великій Британії не виявили ознак отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новічок" у поліцейського, який звернувся до них.

Про це у Twitter повідомила прес-служба поліції графства Вілтшир. 

"Раді підтвердити, що поліцейського, який звернувся за попередньою медичною допомогою в Окружний госпіталь Солсбері у зв'язку з інцидентом у Еймсбері, обстежили - він виявився здоровим", - заявили у поліції.

Перед цим у лікарню Солсбері за медичною допомогою звернувся поліцейський у зв’язку з новим отруєнням двох людей нервово-паралітичною речовиною "Новічок".

У лікарні зазначили, що за допомогою медиків після інциденту звернулися декілька людей, але лікування вони не потребували.

Раніше у поліції повідомили, що британська пара отруїлася речовиною "Новічок" у місті Еймсбері після контакту із зараженим предметом.

44-річна Дон Стерджесс з Солсбері і 45-річний Чарлі Роулі з Еймсбері після того, як їх знайшли без свідомості, перебувають у критичному стані в районній лікарні Солсбері, де раніше лікувалися Сергій і Юлія Скрипаль.

У поліції зазначали, що нове отруєння сталося не через спланований замах. Британська влада не звинувачувала Росію в причетності до нового інциденту, заявивши, що їхнє робоче припущення полягає в тому, що британці були отруєні слідами нервово-паралітичної речовини, що залишилися від першого нападу.

Пошуки флакона чи іншої судини, що містить хімічну речовину, якою отруїлися двоє людей у Еймсбері, можуть тривати кілька тижнів або навіть місяців.

Водночас глава МВС Британії Саджид Джавід закликав Росію пояснити нове отруєння "Новічком" британців у графстві Вілтшир. 

МЗС РФ вважає нове отруєння в Британії "брудною політичною грою".