Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Сенат США погодився надати Україні $250 мільйонів на оборону

Четвер, 2 серпня 2018, 03:33
Сенат США погодився надати Україні $250 мільйонів на оборону

Слідом за Палатою представників Сенат США підтримав виділення 250 мільйонів доларів на безпекову допомогу Україні.

Про це повідомляє у Facebook посольство України в Сполучених Штатах.

"Сенат США ухвалив раніше проголосований Палатою представників проект закону про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони", яким санкціоновано виділення Міністерству оборони США 250 млн дол. для надання безпекової допомоги Україні", - йдеться в повідомленні.

"Із зазначеної суми 50 млн дол. має бути спрямовано на летальні види озброєнь", - наголошують дипломати.

За їхніми словами, до документа включено основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", який, зокрема, передбачає допомогу Україні у посиленні спроможностей захисту від кібератак, забезпеченні безпеки комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшенні залежності від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприянні участі у програмах обміну інформацією.

"Підтверджується також відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО", - кажуть в посольстві.

Зазначається також, що Державному департаментові доручили подати до Конгресу доповідь про стан співробітництва з Україною у сфері кібербезпеки з метою пошуку нових напрямів такої взаємодії та підтримки.

За інформацією дипломатичного відомства, тепер закон про "Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони" повинен підписати президент США Дональд Трамп.

Раніше Палата представників Конгресу США ухвалила проект закону про "Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони", в якому прописані 250 мільйонів доларів на оборону України.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...