У центрі Сімферополя кримський татарин підпалив себе

16061 перегляд
П'ятниця, 3 серпня 2018, 12:54
фото: "Крим.Реалії"

У центрі Сімферополя кримськотатарський активіст так званої "галявини протесту" "Стрілецька" підпалив себе.

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Активіст облився горючою рідиною і підпалив себе, однак присутнім вдалося оперативно загасити одяг, що загорівся на ньому.

Перед підпалом чоловік заявив, що здійснює акт самоспалення на знак протесту проти свавілля влади.

Мешканці "галявини протесту" "Стрілецька" напередодні протестували проти будівництва паркану.

3 серпня вони прийшли до будівлі підконтрольної Кремлю Сімферопольської міської адміністрації і зажадали зустрічі з владою.

За інформацією "Кримської солідарності", акт самоспалення намагався вчинити Ватан Карабашев.

Його мати, Мумине Муртаза, з 2006 року була учасницею акції на масиві "Стрілецьке", у неї там був побудований капітальний фундамент. Фірма "Акура" обгородила цей фундамент і кілька інших парканом. Сьогодні цей фундамент зруйнований. Ватан Карабашев прийшов, щоб захистити свою матір, яка зверталася в різні інстанції, але її питання не вирішувалося.

Повідомляється, що інші активісти оголосили безстрокове голодування до тих пір, поки їх питання не буде вирішене.

На місці "галявини протесту" "Стрілецька", де кримські татари звели будинки, готуються будувати новий район на дев'ять тисяч осіб під назвою "Кримська роза". Крім житлових будинків, планують звести школи, дитячі садки, спортивні комплекси та магазини. Зараз там живуть переважно репатріанти.

15 лютого 2018 року у будинку Фазіла Ібраімова, активіста "галявини протесту", провели обшук. Активіста затримали та порушили проти нього дві кримінальні справи.

Підконтрольна окупантам "влада" Криму називає Ібраімова "одним з організаторів самозахоплення земельної ділянки".powered by lun.ua