У Лисичанську прямо на вулицях поставали знеструмлені за борги тролейбуси

4149 переглядів
Субота, 4 серпня 2018, 06:01

Луганське енергетичне об’єднання знеструмило за борги комунальне підприємство "Електроавтотранс", через що у місті зупинилися тролейбуси.

Про це повідомляє у Facebook прес-служба ЛЕО.

"3 серпня луганські енергетики були змушені знеструмити об'єкти комунального підприємства Лисичанської міської ради "Електроавтотранс". Дане підприємство знеструмлене за борги, які вже складають 892 тис. грн, тільки за активну електроенергію", - йдеться в повідомленні.

У ЛЕО кажуть, що попередили керівництво КП про можливе відключення, але воно не зреагувало.

"То ж вийшло так, що частина тролейбусів після знеструмлення об'єктів підприємства навіть залишилась на лініях, не в змозі повернутися до депо", - розповідають енергетики.

За їхніми словами, міська влада Лисичанська пообіцяла виділення мільйону гривень для сплати боргів "Електроавтотрансу", але ЛЕО не погодилось чекати і вимагає оплату перед відновленням електропостачання.

"Вже занадто багато разів стикалися з хитрощами та маніпуляціями споживачів, які зводились до одного - як можна більше та довше споживати електроенергію, нічого за неї не сплачуючи", - пояснюють енергетики.

Луганське енергетичне об'єднання розповіло, що загалом борги споживачів на підконтрольній уряду Луганщині складають близько 700 мільйонів гривень та постійно зростають.

"Найбільші борги у комунальників – близько 550 млн грн. Це вже призвело до масштабних проблем та зростання соціальної напруги в прифронтовому регіоні", - зазначають в енергокомпанії.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua