Ошукані інвестори перекрили в'їзд до Ірпеня

Субота, 4 серпня 2018, 17:32
Фото Михайлини Скорик

Ошукані інвестори житлових комплексів мікрорайону "Благодатний" в Ірпені у суботу перекрили в'їзд до міста.

Про це йдеться у прес-релізі зборів ошуканих інвесторів, переданому "Українській правді".

"Після зборів під міськрадою мітингуючі перемістилися до кільця на дорозі в напрямку Романівки, зупинили декілька сотень машин та перекрили рух дорогою", - йдеться в прес-релізі.

 
Фото Михайлини Скорик

На мітингу були присутні більше 200 осіб, зокрема, представники громадської організації, що представляє інтереси всіх ошуканих інвесторів мікрорайону "Благодатний", до якого входять ЖК "Княжий Двір", ЖК "Панорамний", ЖК "Панорамний 2", ЖК "Фреш Сіті", ЖК "Шервуд Парк 1", ЖК "Шервуд Парк 2" та ЖК "Южний".

"Інвестори вимагали від забудовників Кіраковського М.В., Зібарєва А.О., Дяківського Р.П. та Глухомана В.В. виконання своїх зобов'язань за договорами, заявляли про необхідність притягнення винних у зриві процесу будівництва до відповідальності, а також звернулися до міської влади, з боку якої лунали обіцянки про допомогу інвесторам у ситуації, що склалася", - йдеться у прес-релізі.

 
ФОТО МИХАЙЛИНИ СКОРИК

Там зазначається, що більше 1000 осіб досі не можуть отримати своє житло, оскільки будівництво заморожене вже протягом 18 місяців.

 
Фото організаторів акції
 
Фото організаторів акції

У прес-релізі йдеться, що після акції з ошуканими інвесторами поспілкувалася в. о. міського голови Анастасія Попсуй, пообіцявши всіляке сприяння інвесторам в захисті їхніх законних прав.

Українська правда
powered by lun.ua