Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

В Іспанії затримали одного з найвпливовіших босів російської мафії – DW

Понеділок, 6 серпня 2018, 02:48

На півдні Іспанії, у місті Марбелья, затримано трьох кримінальних авторитетів з країн колишнього СРСР.

Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на поліцію Іспанії.

Зазначається, що затримання відбулося, коли лідери мафіозних угруповань обговорювали плани вбивства одного з членів ворожого клану. На опублікованому поліцією відео можна побачити, як правоохоронці вриваються до кафе, де знаходяться розшукувані.

Зараз затримані взяті під варту. Їх звинувачують у замаху на вбивство, фальсифікації документів і членстві в злочинній організації.

"Серед учасників "сходки" були два представники грузинських кланів, які останніми роками координували дії вихідців з РФ. При цьому один із затриманих вважався третьою за значимістю людиною в російської мафії", - передає видання повідомлення поліції.

Вважається, що затримані планували відтворити кримінальну структуру, ліквідовану в червні 2017 року. Тоді заарештували 129 підозрюваних, проте вже в липні знову почалося розслідування, оскільки в Марбельї були виявлені сліди одного з кримінальних авторитетів, що керував ліквідованим у червні угрупованням з Литви.

"Йдеться про "одного з найважливіших злодіїв у законі в Європі". Під час розслідування з'ясувалося, що, крім поділу території, злочинці планували вбивство важливого члена конкуруючого клану, який хотів оселитися в Іспанії", - передає видання отриману в іспанській поліції інформацію.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: