Кияни сплатили майже половину податків і зборів українців – ДФС

2695 переглядів
Середа, 8 серпня 2018, 09:56

Платники Києва задекларували та сплатили майже половину всіх зобов’язань за поданими майновими деклараціями по Україні – мільярд гривень. 

Про це повідомила начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Києві Людмила Демченко, повідомляє прес-служба столичної ДФС.

За результатами цьогорічної кампанії декларування в Україні було задекларовано й узгоджено до сплати 2 мільярди 167 мільйонів податку на доходи фізичних осіб та 273,5 мільйони гривень військового збору.

Половину вказаних зобов’язань, а саме 1 мільярд 48 мільйонів гривень ПДФО та 115,4 мільйонів гривень військового збору було задекларовано платниками Києва, сказала Демченко.

"1 серпня сплив термін сплати самостійно визначених податкових зобов’язань за поданими цьогоріч деклараціями про майновий стан і доходи. Мені надзвичайно приємно констатувати, що на кінець липня кияни сплатили 95% зазначених зобов’язань. Дуже вдячна всім і кожному платнику окремо за сумлінність та відповідальність", – повідомила вона.

За словами Демченко, у результаті проведення кампанії декларування-2018 станом на 31 липня до бюджету надійшло 998 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 110 мільйонів гривень військового збору.

У порівнянні з підсумками минулорічного декларування доходів громадян, коли рівень сплати складав 93%, в цьому році бюджет додатково отримав 351,8 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб та 41,9 мільйонів гривень військового збору.powered by lun.ua