25.06

Банківський форум

На севастопольському цвинтарі поставили бюст Януковичу-молодшому

Середа, 8 серпня 2018, 10:43

На Братському військовому кладовищі в анексованому Севастополі з'явився надгробний пам'ятник Віктору Януковичу-молодшому, який загинув на озері Байкал у березні 2015 року.

Як повідомляє кореспондент Крим.Реаліі, на невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті молодшого сина колишнього президента України.

На севастопольском кладбище стоит бюст Януковичу-младшему
На севастопольском кладбище стоит бюст Януковичу-младшему
krym.org

На пам'ятнику написано "Віктор Вікторович Янукович".

Над ним, на арці, – цитата з Євангелія від Іоанна: "Немає більшого за ту любов, як хто душу свою покладе за друзів своїх".

Бюст Януковичу-младшему у Севастополы
Бюст Януковичу-младшему у Севастополы
krym.org

Територія біля могили огороджена кам'яним парканом.

Віктор Янукович-старший у лютому 2014 року втік до Росії, його сини – бізнесмен Олександр і народний депутат від "Партії регіонів" Віктор – теж поїхали з України.

Віктор Янукович-молодший любив перегони і, як повідомляли ЗМІ, загинув на озері Байкал.

20 березня 2015 року "Фольксваген" провалився під лід. 33-річний москвич Віктор Давидов загинув, а п'ятеро пасажирів нібито врятувалися. Прізвище Давидова до шлюбу з Віктором Федоровичем Януковичем мала його дружина Людмила.

23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська в Сімферополь, а потім у Севастополь, де поховали на Братському кладовищі.

За повідомленнями ЗМІ, батько загиблого був на похоронах.

Меморіальне братське кладовище часів Кримської (Східної) війни (1853-56 рр.) розташоване на північній стороні Севастополя, на ньому поховані солдати, матроси і офіцери, загиблі в боях за Севастополь, а також відомі і заслужені городяни.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: