В Україні з'явиться ще одна бригада морської піхоти

8669 переглядів
Неділя, 2 вересня 2018, 04:11

До кінця жовтня 2018 року планується сформувати ще одну бригаду морської піхоти, командир бригади та його заступники уже визначені.

Про це повідомив командувач морської піхоти генерал-майор Юрій Содоль, передає "Радіо Свобода".

За його словами, командир бригади та його заступники уже визначені, зараз вони перебувають в пункті постійної дислокації формування.

Йдеться про село Дачне Біляївського району Одеської області (приблизно за 30 кілометрів від обласного центру).

Содоль розповів, що спеціально для морських піхотинців у Дачному створюють військове містечко сучасного зразка - із гуртожитком для офіцерського складу, гуртожитками покращеного типу для військовослужбовців-контрактників, спортивно-оздоровчим комплексом, медичною частиною.

За планом реформування Військово-морських сил України, поділ ВМС на морське командування і командування морської піхоти зробили на початку 2018 року для оптимізації управління окремими напрямами.

Командувач морської піхоти генерал-майор Юрій Содоль перебуває у прямому підпорядкуванні командувача ВМС ЗС України Ігоря Воронченка.

Морська піхота є універсальним родом військ, який може діяти на воді, суші, у повітрі (як самостійно, так і у взаємодії з іншими підрозділами).

Раніше у Генштабі заявили, що ВМС збільшать присутність в акваторії Азовського моря.

В кінці липня військові ООС тренувалися вражати морські цілі, щоб відбивати можливі атаки ворожого десанту на узбережжі Азовського моря.

За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, Російська Федерація готується розпочати військово-економічну блокаду Азовського моря і розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії.

Читайте також: Блокада Азовського моря: навіщо це Росії та до чого готуватись Україні

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua